[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره نشريه :: آخرين شماره :: تمام شماره‌ها :: جستجو :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات نشریه::
آرشیو مجله و مقالات::
برای نویسندگان::
برای داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
مقالات آماده انتشار::
منشور اخلاقی نشریه ::
فرم ها::
آمار نشریه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: راهنمای نگارش ::
 | تاریخ ارسال: 1394/12/26 | 

شرایط پذیرش مقاله

  ـ مقالات ارسالی تنها در قالب تعیین­ شده نشریه مدیریت بر آموزش سازمانها مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرند و در صورت عدم رعایت ساختار مورد نظر، بایگانی می‌شوند.

  ـ مقالات ارسالی نباید به ­طور هم­زمان برای سایر نشریات ارسال شده یا در نشریه دیگر به چاپ رسیده باشند.

 - از آنجا که مقالات منحصراً به ­صورت الکترونیکی پذیرفته می‌شوند، نویسندگان محترم باید برای ارسال مقاله از آدرس  www.journalieaa.ir اقدام فرمایند.

  - مقاله ارسالی باید پژوهشی و حاصل تحقیق نویسنده(گان) باشد؛ مقالات ترجمه­‌‌‌‌ای، ترویجی و مروری پذیرفته نمی شوند.

- زبان مقاله باید فارسی باشد. از آوردن اصطلاحات خارجی که معادلهای دقیق و رسایی در زبان فارسی دارند خودداری شود و در مواقع ضروری، معادل لاتین لغت مورد نظر، در زیر نویس نوشته شود.

اصول کلی

  - هر نوع مقاله پژوهشی که در یکی از شاخه‌های مرتبط با مدیریت بر آموزش در حیطه‌های آموزش و پرورش، آموزش عالی و آموزش در سایر سازمانها نوشته شود و از ارزش علمی لازم برخوردار باشد، برای بررسی و چاپ احتمالی پذیرفته خواهد شد.

   - نشریه مدیریت بر آموزش سازمانها حق رد یا قبول و نیز ویراستاری مقالات را برای خود محفوظ می‌دارد و در انجام اصلاحات آزاد است.

 -  چاپ و انتشار مطالب مندرج در این نشریه به شرط ذکر منبع فصلنامه مدیریت بر آموزش سازمانها" بلامانع است. ( توصیه و تأکید بر آن است که به مقالات منتشر شده در نشریه مدیریت بر آموزش سازمانها نیز استناد شود).

تکمیل و امضاء فرم تعهدنامه توسط همه نویسندگان و فرم تعارض منافع توسط نویسنده مسئول مقاله الزامی است و از بررسی و چاپ مقالاتی که فرم‌های مذکور را پر نکرده و به همراه مقاله ارسال نکرده باشند خودداری می‌شود (نمونه فرم‌ها در وبگاه نشریه موجود است.)

دستورالعمل نگارش و ارسال مقالات پژوهشی

۱- فرستنده مقاله به عنوان رابط کلیه امور نشریه در مورد مقاله در نظر گرفته می‌شود و کلیه مکاتبات و اطلاع‌رسانیهای بعدی با وی صورت می‌گیرد. در هنگام ارسال مقاله باید نامه‌­ای مبنی بر تأیید نویسنده رابط به امضای کلیه نویسندگان به نشریه ارسال شود که در آن ترتیب درج اسامی نویسنگان و یک " نویسنده مسئول" نیز مشخص شده باشد (فرم تعهدنامه نویسندگان) و همچنین فرم تعارض منافع که توسط نویسنده مسئول مقاله به امضاء رسیده توسط رابط ارسال گردد.

۲- به هنگام ارسال یا ویرایش مقاله دقت داشته باشید که چکیده فارسی و انگلیسی و کلیدواژه­ های فارسی و انگلیسی و همچنین مشخصات خواسته شده نویسندگان به دقت در جای مناسب نوشته شوند. مقالات فاقد این اطلاعات در سیستم بررسی وارد نمی‌شوند.

۳- مقاله باید از نظر ساختار به ترتیب حایز شرایط زیر باشد:

الف) عنوان فارسی

ب) مشخصات آکادمیک همه نویسندگان مقاله به فارسی و مشخص نمودن نویسنده مسئول مقاله ومشخصات نویسنده مسئول با فرمت زیر:

(نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی، رشته تحصیلی یا تخصص، آدرس آکادمیک، شماره همراه، شماره محل کار، و آدرس پست الکترونیک به طور کامل درج شود).

  نکته: آدرس آکادمیک به این صورت نوشته می­شود: نام گروه، نام بخش، نام دانشکده، نام دانشگاه، شهر، کشور.

  اطلاعات نویسندگان دیگر با فرمت زیر:

(نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی و عنوان رشته تحصیلی و آدرس آکادمیک) به طور کامل درج شده و ترتیب قرار گرفتن نام آنها مشخص شود. 
نکته: از هر نویسنده فقط یک آدرس آکادمیک پذیرفته می شود. و پس از ارسال مقاله امکان اضافه و یا حذف نمودن نام نویسندگان، تغییر ترتیب نام نویسندگان، تغییر اطلاعات نویسندگان، تغییر آدرس آکادمیک و وابستگی سازمانی نویسندگان وجود ندارد.

ج) چکیده فارسی ۱۵۰ تا ۲۵۰ کلمه فارسی و کلیدواژه­‌های فارسی حداقل ۳ و حداکثر ۶ کلمه

د)عنوان انگلیسی(ترجمه دقیق)

ه) مشخصات آکادمیک همه نویسندگان مقاله به انگلیسی( ترجمه دقیق همان مشخصاتی که به فارسی نوشتید)

و) چکیده انگلیسی ۱۵۰ تا ۲۵۰ کلمه انگلیسی و کلیدواژهای انگـلیسی (ترجمه دقیق)

ز) مقدمه (شامل موضوع و بیان مسئله، مبانی نظری، پیشینه، فرضیه یا سئوالات)

ح) روش شناسی

ط) یافته‌ها (شامل یافته های پژوهشی نگارندگان مقاله)

ی) بحث و نتیجه­ گیری

ک) تعارض منافع/ حمایت مالی

ل) تقدیر و تشکر (در صورت صلاحدید نویسنده و حداکثر در ۳ سطر)

م) فهرست منابع (ارجاع به منابع در همه­ موارد لازم است به ­صورت کامل رعایت شود. منابع در انتهای مقاله به ترتیب حروف الفبای انگلیسی تنظیم شود و به ترتیب شماره گذاری گردد.)

  نکته: کل مقاله شامل تمام بخش ­های آن باید حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰ صفحه باشد.

نکته: با توجه به نمایه شدن نشریه در ISC، دقت شود که تمامی منابع فارسی و غیر فارسی با مشخصات انگلیسی آورده شوند. و چنانچه منبع مورد استفاده فارسی می‌باشد، دقیقا همان مشخصه ای که روی جلد اثر به انگلیسی نوشته شده ذکر شود نه ترجمه نویسنده مقاله، و در انتها داخل کروشه کلمه [in Persian] نوشته شود.

ارجاع به منابع درون متنی به شیوه APA است به این صورت که در متن مقاله پس از نقل مطلب، داخل پرانتز نام خانوادگی نویسنده، سال انتشار و صفحه مورد نظر ذکر شود، دقت شود که سال انتشار به میلادی و با اعداد انگلیسی نوشته شود. مانند: (Behrangi, ۲۰۱۹,P.۱۵) و یا Behrangi(۲۰۱۹). اگر تعداد نویسندگان بیشتر از ۳ نفر بود فقط اسم نفر اول نوشته می شود و برای سایرین از واژه et al استفاده گردد. مانند: (Sadeghi et al.,۲۰۲۰, p.۸).

فهرست منابع در پایان مقاله به صورت زیر و به ترتیب الفبایی نویسندگان و صرفا به زبان انگلیسی  تنظیم شود:

کتاب: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار). عنوان کتاب (نام و نام خانوادگی مترجم در صورتی که کتاب ترجمه باشد). محل نشر: ناشر.شماره صفحات. (عنوان کتاب ایتالیک شود).

مقاله: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار). عنوان مقاله. نام نشریه، دوره، شماره، شماره صفحات مقاله در نشریه.( نام مجله و دوره و شماره ایتالیک شود).

پایان نامه/رساله: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار).عنوان پایان نامه. پایان نامه کارشناسی ارشد/ رساله دکتری ، نام دانشگاه. (عنوان پایان نامه ایتالیک شود).

در صورت استفاده از منابع اینترنتی علاوه برذکر مشخصات فوق در پایان {تاریخ مشاهده} نیز نوشته شود.

۴- کل متن به صورت یک­ستونی و در کاغذ A۴ با فواصل مساوی ۳ سانتیمتر از بالا، پایین، چپ و راست صفحه تایپ شوند. برای تایپ قسمتهای مختلف مقاله به شرح زیر عمل نمایید:

  الف) تمام متون فارسی باید با فونت میترا و تمام متون انگلیسی با فونت Times New Roman تایپ شوند. در صورت احتیاج، فونتهای فوق را از سایت www.fontsfa.com دریافت کنید.

  ب) فواصل خطوط در تمام مقاله ۱ واحد باشد.

  ج) فایل مقاله باید با فرمت word   ارسال گردد.

  د) نوشته ­های فارسی صفحات متن اصلی مقاله با فونت اندازه ۱۲ (عنوان مقاله و تیترها بولد باشد و نام نویسندگان با فونت اندازه ۱۱) ونوشته‌های انگلیسی با فونت اندازه ۱۰ نوشته شوند(عنوان انگلیسی با فونت ۱۱ و بولد باشد) منابع در انتهای متن اصلی و با اندازه فونت ۱۰ نوشته شوند.

ه) شماره وعنوان مربوط به جداول در بالای آن، شرح و توضیح جداول زیر آن آورده شود ولی برای اشکال  و نمودارها شماره و عنوان در پایین آن قرار گیرد. در متن برای شماره ­گذاری و ارجاع به تصاویر، جداول و نمودارها سه سری شماره­ گذاری مستقل انجام شود و عنوان جداول، تصاویر و نمودارها بولد باشد.

نکته: برای ارسال مقاله پس از ثبت نام در سایت باید ۳ سری فایل آماده گردد:

·         فایل تعهد نامه نویسندگان مقاله+ تعارض منافع (هر دو فرم در یک فایل و با یکی از پسوندهایdoc-docx-pdf-jpg  باشد.)

·         فایل اصلی مقاله (در فایل اصلی مقاله باید تمامی موارد "الف" تا "م" موجود باشد)

·         فایل بدون نام نویسندگان(در فایل بدون نام نویسندگان باید حتما  نام و مشخصات نویسندگان مقاله به فارسی و انگلیسی حذف و همچنین قسمت تعارض منافع و حمایت مالی هم حذف گردد)

مقالاتی که هریک از فایل‌های مذکور را مطابق فرمت ارسال نکنند صرفاً بایگانی می‌شوند.  
طبق مصوبه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری از مقالاتی که مورد پذیرش نهایی قرار بگیرندمبلغ ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال، هزینه
دریافت خواهد شد.

 

 

 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 15649 بار   |   دفعات چاپ: 925 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
نشریه مدیریت بر آموزش سازمان ها Journal of Managing Education in Organizations

 
 
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 41 queries by YEKTAWEB 4624